Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Понеділок, 23.10.2017, 19:09
Меню сайту

Годинник

!

Вхід на сайт

Погода

Календар

Архів записів

!

Головна » 2016 » Червень » 2 » Протокол №6 засідання педагогічної ради Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів від 27 травня 2016 року
11:16
Протокол №6 засідання педагогічної ради Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів від 27 травня 2016 року

Протокол №6

засідання педагогічної ради

Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

від 27 травня 2016 року

Порядок денний

  1. Про переведення до наступних класів учнів 1-4 класів, 5-8 класів, 10 класу.

Ухвалили:

Керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 30.12.2014 р. №1547, наказами МОН України від 08.02.2016 р. №94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році», від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу.»

Перевести до 2-А класу 17 учнів 1-А класу

  1. Артеменко Лілія
  2. Блаченко Олексанра
  3. Ковальський Назарій
  4. Ковальчук Дмитро
  5. Копач Владислав
  6. Коровай Денис
  7. Лісова Вікторія
  8. Ляшук Інна
  9. Мамчуровський Денис
  10. Назарчук Олег
  11. Поплавська Вероніка
  12. Середюк Артем
  13. Сидорчук Дар'я
  14. Тонконоженко Кіріл
  15. Українець Софія
  16. Хильчук Михайло
  17. Шевчук Анна  

Перевести до 2-Б класу 17 учнів 1-Б класу

  1. Албекова Карина
  2. Антипчук Артем
  3. Бондарчук Руслана
  4. Власюк Олександра
  5. Гуменюк Микита
  6. Копач Денис
  7. Коровай Діна
  8. Коротецька Вікторія
  9. Кузьменчук Назар
  10. Назарчук Роман
  11. Овнічек Славко
  12. Олексієнко Владислав
  13. Поліщук Наталія
  14. Прохорчук Володимир
  15. Радченко Юлія
  16. Соловйов Олексій
  17. Шехурдіна Анастасія

Перевести до 3 класу 25 учнів 2 класу

  1. Антипчук Вадим
  2. Беркита Назар
  3. Буднік Денис
  4. Василенко Богдан
  5. Довганюк Анастасія
  6. Довгань Павло
  7. Жигадло Олександр
  8. Жижко Альона
  9. Зозуля Вікторія
  10. Казанюк Мирослав
  11. Каптар Сабрина
  12. Кучинський Дмитро
  13. Манжура Євген
  14. Маргошина Яна
  15. Матвєєв Давид
  16. Осіпчук Володимир
  17. Пашковський Максим
  18. Петренко Уляна
  19. Розумець Роман
  20. Ружицька Аліна
  21. Сахнюк Анна
  22. Тарасюк Олександр
  23. Шакура Артем
  24. Шевчук Олександр
  25. Юр'єв Олександр

Перевести до 4 класу 22 учнів 3 класу

  1. Гойко Максим
  2. Гранецький Владислав
  3. Грищенко Павло
  4. Заєць Дарина 
  5. Зозуля Інна
  6. Клепус Віталій
  7. Ковальчук Дар᾿я
  8. Конончук Ангеліна
  9. Копач Максим
  10. Коровай Марина
  11. Коршиков Даніл
  12. Костевич Євгенія
  13. Кучковський Максим
  14. Легензов Євген
  15. Ляшук Мирослава
  16. Маранчак Кароліна
  17. Михнюк Катерина
  18. Осіпчук Тамара
  19. Регліс Мирослава
  20. Салко Сергій
  21. Соловйов Артем
  22. Стефанишина Поліна

Перевести до 5-А класу 17 учнів 4-А класу

  1. Балюк  Мирослава
  2. Бурлака Максим
  3. Грач Віталій
  4. Захарченко Наталія
  5. Захарченко Олександр
  6. Колесников Віктор
  7. Корнійчук Євгеній
  8. Коровай Єлизавета
  9. Костюченко Володимир
  10. Новицький Олександр
  11. Олексієнко Ярослав
  12. Пилявець Анна
  13. Свінцицька Валерія
  14. Талько Владислав
  15. Трохимчук Діана
  16. Хильчук Вікторія
  17. Шевчук Янна

Перевести до 5-Б класу 18 учнів 4-Б класу

  1. Антипчук Дмитро
  2. Артеменко Іван
  3. Бойковська Аліна
  4. Гас Руслана
  5. Довженко Владислав
  6. Жижко Василь
  7. Кондратюк Денис
  8. Конончук Анастасія
  9. Котвицька Руслана
  10. Марчук Даніл
  11. Михайлова Юлія
  12. Мурашко Дмитро
  13. Осніцька Інна
  14. Осніцька Оксана 
  15. Рожанська Віроніка
  16. Романюк Ірина
  17. Савицький Олександр
  18. Черниш Аліна

Перевести до 6 класу 28 учнів 5 класу

  1. Артеменко Анна
  2. Балюк Вікторія
  3. Белоконь Анна
  4. Богайчук Костянтин
  5. Бойко Крістіна
  6. Борячинський Павло
  7. Вирвас Вікторія
  8. Гранецька Яна
  9. Довженко Анна
  10. Клепус Михайло
  11. Клепус Юлія
  12. Коваль Олександр
  13. Корнійчук Юрій
  14. Коровай Даніїл
  15. Лопатюк Назар
  16. Маліновська Марина
  17. Манжура Анна
  18. Маргошина Анжела
  19. Матвєєва Мар’яна
  20. Осипчук Вікторія
  21. Петренко Іван
  22. Подейко Назар
  23. Рафальський Артем
  24. Ружицька Анастасія
  25. Соловйов Тимофій
  26. Соловйова Вікторія
  27. Степанюк Дмитро
  28. Стефанишина Дарина

Перевести до 7 класу 17 учнів 6 класу

  1. Антипчук Іван
  2. Белоконь Іван
  3. Герасимчук Владислав
  4. Герман Ілона
  5. Жигадло Леся
  6. Каліцький Микита
  7. Копач Дмитро
  8. Корнійчук Руслан
  9. Коротецька Крістіна
  10. Кучинська Олександра
  11. Марченко Максим
  12. Масан Софія
  13. Матвєєва Софія
  14. Свинарський Мечислав
  15. Торопова Наталія
  16. Трохимчук Карина
  17. Шулятицький Назар

Перевести до 8 класу 29 учнів 7 класу

  1. Базилюк Денис
  2. Басюк Ірина
  3. Бойко Ростислав
  4. Бойко Ярослав
  5. Бондарчук Вікторія
  6. Валінкевич Анжеліка
  7. Городенко Денис
  8. Дубинченко Богдан
  9. Захарченко Світлана
  10. Ігнатюк Ангеліна
  11. Каптар Дарина
  12. Клепус Надія
  13. Корнійчук Вадим
  14. Коровай Анна
  15. Кукош Маргарита
  16. Лушненко Віктор
  17. Малицька Єлізавета
  18. Маліновська Дарина
  19. Оробінська Карина
  20. Пупенко Іванна
  21. Ратушнюк Леся
  22. Регліс Марія
  23. Романюк Аліна
  24. Руденко Яна
  25. Скаковський Віталій
  26. Скочко Ірина
  27. Стефанишина Надія
  28. Фролова Олександра
  29. Чаплинський Віталій

Перевести до 9-А класу 18 учнів 8-А класу

  1. Антонюк Анастасія
  2. Власюк Павло
  3. Головін Владислав
  4. Козир Віктор
  5. Манжура Ірина
  6. Оголь Анастасія
  7. Олексієнко Степан
  8. Осіпчук Дар’я
  9. Перченко Богдан
  10. Петрук Руслан
  11. Романюк Тетяна
  12. Романюк Юрій
  13. Ситайло Вікторія
  14. Талько Валерія
  15. Тонконоженко Сергій
  16. Шакура Іван
  17. Шевчук Анжела
  18. Щербаков Артур

Перевести до 9-Б класу 15 учнів 8-Б класу

  1. Белоконь Кірил
  2. Борячинський Іван
  3. Валінкевич Вероніка
  4. Заруцька Світлана
  5. Лашевич Ірина
  6. Литвинчук Богдан
  7. Лушненко Оксана
  8. Маргошина Діана
  9. Матвієчко Богдан
  10. Мосейчук Вадим
  11. Пуцик Денис
  12. Сиротюк Володимир
  13. Українець Андрій
  14. Хоменко Діана
  15. Шевелюк Лілія

Перевести до 11 класу 19 учнів 10 класу

  1. Бажинська Діана
  2. Бугайчук Тетяна
  3. Вітковська Ольга 
  4. Вітковська Ярослава 
  5. Гриценко Яна
  6. Ємельянов Олександр
  7. Колесник Віталій
  8. Кондратюк Анастасія
  9. Мазуркевич Дар’я
  10. Новицька Настасія
  11. Олішкевич Юлія
  12. Осніцька Ірина
  13. Павлюк Марина
  14. Руденко Нікіта
  15. Сидорчук Аліна
  16. Сірук Анастасія
  17. Хмарська Катерина
  18. Черниш Дар’я
  19. Шакура Євген

 

Голова педради                           В.Б. Лагодинський

 

Секретар педради                              О.М. Новицька

 

Переглядів: 132 | Додав: Jorick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz