Чижівський ліцей
Вівторок, 21.05.2024, 22:46
Меню сайту

Годинник

Чижівська ОТГ

Корисні сайти

!

Вхід на сайт

Погода

Календар

Архів записів

!

Основні напрямки діяльності Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в 2016-2017 навчальному році

1. Модернізація змісту освіти, орієнтацію на системний розвиток особистості забезпечення наступності між дошкільною, початковою, основною та старшою освітніми ланками.

2.  Охоплення всіх дітей шкільного віку систематичним навчанням і забезпечення умов здобуття ними повної загальної середньої освіти.

3.Забезпечення належних умов для поступової адаптації учнів 5-го класу до навчання у школі II ступеня.

4.  Переорієнтація процесу навчання з інформативної форми на розвиток особистості дитини, провадження особистісно-орієнтованого підходу.

5.   Розвиток у підростаючого покоління творчих здібностей,підтримку обдарованих дітей і молоді, формування навичок самоосвіти і самореалізації особистості.

6.  Докорінне поліпшення виховної роботи на основі традицій і звичаїв українського народу, вивчення історичної і культурної спадщини, формування високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадських і конституційних обов'язків, поваги до державних символів України.

7. Спрямування  виховної роботи на становлення демократично зорієнтованої, відповідальної, моральної і самодостатньої особистості.

8.    Зміцнення демократичних засад в освіті, у Т.Ч. шляхом розвитку учнівського самоврядування, залучення в установленому порядку учнів до участі у вирішення питань місцевого значення.

9.  Формування через освіту здорового способу життя, високої гуманістичної культури особистості, здатність протидіяти негативним соціокультурним впливам і бездуховності.

10. Впровадження   сучасних інформаційних педагогічних технологій, створення умов для набуття кожним учителем умінь і навичок використання сучасних ЕОМ у навчальному процесі, реалізації державної програми «Інформаційні і комунікативні технології в освіті й науці» на 2017-2018 роки.

11. Сприяння безперервній освіті педагогічних працівників, надання їм науково методичної допомоги для фахового удосконалення і розвитку творчості.

12.   Всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування у них навичок науково-дослідницької роботи, зацікавлення новими педагогічними технологіями.

13.  Проведення   моніторингу навченості та вихованості учнів, використання сучасних технологій тестової оцінки знань.

 

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz