![](http://animashki.kak2z.org/pic/21/liniia-1043.gif)
12 лютого 2019 року в Чижівській школі відбувся семінар вчителів математики "Формування математичної компетентності учителя математики в умовах реформування освітньої галузі" та семінар вчителів фізики "Умови формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках". На семінарі були присутні вчителі математики та фізики з Чижівської, Брониківської та Піщівської ОТГ.
![](/_nw/3/s92086288.jpg)
Семінар відкрила методист сектора освіти Чижівської ОТГ Лопатюк Валентина Григорівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраних проблемних тем. Привітала всіх присутніх із початком семінару.
![](/_nw/3/s45635555.jpg)
Директор школи Лагодинський Володимир Богданович представив навчальний заклад та ознайомив присутніх з планом роботи семінару.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Тамара Іванівна представила вчителів математики та фізики Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Бойковської Світлани Мар'янівни відбулася зустріч "Інтелектуальна кав'ярня", де кожен учасник семінару був представлений. Світлана Мар'янівна та учні школи співали гарні пісні, виконали український танок. В залі панувала дружня та невимушена атмосфера. Всі присутні отримали багато гарних вражень та позитивних емоцій.
![](/_nw/3/s96499710.jpg)
![](/_nw/3/s02263207.jpg)
![](/_nw/3/s82069159.jpg)
![](/_nw/3/s23311534.jpg)
Вчитель математики Бойко Тамара Іванівна провела відкритий урок з алгебри в 9 класі на тему "Система двох рівнянь із двома змінними як математична модель прикладної задачі".
![](/_nw/3/s36185470.jpg)
Вчитель математики Ткачук Лілія Магомедівна провела відкритий урок з геометрії в 7-А класі на тему "Сума кутів трикутника".
![](/_nw/3/s76745537.jpg)
Вчитель фізики Шах Наталія Степанівна провела відкритий урок з фізики в 8-А класі на тему "Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола".
![](/_nw/3/s56962817.jpg)
Вчитель математики Пужаєва Наталія Олександрівна провела майстер-клас "Математична мозаїка" для вчителів математики та фізики, які були присутні на семінарі.
![](/_nw/3/s98007385.jpg)
![](/_nw/3/s17549906.jpg)
Наприкінці семінару всі учасники зробили талісман удачі своїми руками в техніці орігамі, оскільки ця техніка тісно пов'язана з математикою; розвиває просторову уяву та моторику рук.
![](/_nw/3/s48821390.jpg)
Активна співпраця Чижівської школи, методичного супроводу сектора освіти Чижівської ОТГ та педагогів-учасників наочно продемонструвала, який значний, а головне важливий, об’єм роботи можна здійснити, якщо працювати спільно, послідовно й організовано. Кожен з педагогів, що відвідав семінар, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності. Тож нехай цей шлях завжди увінчується успіхом, кількісними і якісними результатами.
![](http://animashki.kak2z.org/pic/21/liniia-1043.gif)
|