Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Понеділок, 23.10.2017, 19:11
Меню сайту

Годинник

!

Вхід на сайт

Погода

Календар

Архів записів

!

   Результати навчальних досягнень учнів 2 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 3 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 4-А класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 4-Б класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 5 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 6 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 7 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 8-А класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 8-Б класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 9 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 10 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

Результати навчальних досягнень учнів 11 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2015/2016 н.р.

 

Рейтинг

кращих учнів за підсумками І семестру

2015-2016 навчального року

1. Костевич Євгенія             3 кл.      10,8 бала 

2. Свінцицька світлана     11 кл.      10,7 бала

3. Балюк Вікторія                5 кл.       10,7 бала

4. Лукашишина Юлія         9 кл.       10,4 бала

5. Конончук Анастасія       4-Б кл.    10,4 бала 

6. Антипчук Вадим              2 кл.       10,4 бала

7. Кузьмович Інна                9 кл.       10,3 бала

8. Юр'єв Олександр             2 кл.       10,1 бала

9. Регліс Мирослава             3 кл.       10,1 бала

10. Новицький Олександр  4-А кл.   10,0 бала

11. Ратушнюк Олеся            7 кл.       10,0 бала

12. Хильчук Вікторія         4-А кл.     10,0 бала

Рейтинг

кращих учнів за підсумками

2014-2015 навчального року

1. Балюк Вікторія                4 кл.       11,5 бала 

2. Конончук Анастасія       3-Б кл.    11,0 бала 

3. Новицький Олександр  3-А кл.    10,8 бала

4. РеглісМирослава             2 кл.       10,6 бала

5. Свінцицька світлана     10 кл.      10,5 бала

6. Кузьмович Інна               8 кл.       10,5 бала

7. Лукашишина Юлія        8 кл.       10,6 бала

8. Бойко Крістіна                4 кл.       10,5 бала

9. Костевич Євгенія           2 кл.        10,4 бала

10. Ратушнюк Олеся         6 кл.        10,3 бала

11. Хильчук Вікторія       3-А кл.     10,3 бала

 

 Рівень навчальних досягнень учнів за І семестр 2014-2015 н.р.

  

          

Клас

Середній бал

Класний керівник

1

3-А

8,7

Напольська Г. Ф.

2

3-Б

8,6

Бойко М. М.

3

4

8,5

Запольська Н. А.

4

5

8,0

Оголь В. В.

5

6

7,7

Костюченко В. М.

5

2

7,7

Тимофієва О. М.

6

8

7,6

Шакура Ю. Л.

7

7-А

7,3

Нагаль Н. М.

7

11

7,3

Колесник С. М.

8

9

6,8

Левчук А. В.

9

10

6,3

Шах Н. С.

10

7-Б

6,0

Новицька О. М.

 

 

Рейтинг

кращих учнів за підсумками І семестру

2014-2015 навчального року

1. Балюк Вікторія                  4 кл             11,4 бала

2. Конончук Анастасія          3-Б кл.        10,9 бала

3. Бойко Крістіна                   4 кл.            10,7 бала

4. Свінцицька Світлана        10 кл          10,6 бала

5. Новицький Олександр     3-А кл.       10,6 бала

6. Ружицька Анастасія         4 кл.            10,6 бала

7. Костевич Євгенія              2 кл.           10,6 бала

8. Лукашишина Юлія          8 кл.           10,4 бала

9. Кузьмович Інна                 8 кл.           10,3 бала        

10. Ляшук Мирослава          2 кл.           10,3 бала

 

 

 

 

 

 

Рейтинг

кращих учнів за підсумками

2013-2014 навчального року

1. Балюк Вікторія                3 кл      11,3 бала

2. Бугайчук Іван                  11 кл.    10,9 бала

3. Новицький Олександр  2-А кл.  10,9 бала

4. Свінцицька Світлана     9 кл      10,8 бала

5. Конончук Анастасія    2-Б кл.     10,8 бала

6. Пашківська Ірина         11 кл.      10,9 бала

7. Скаковський Віталій    5 кл.        10,9 бала

8. Оголь Анастасія          6-А кл.      10,4 бала

9. Ружицька Анастасія     3 кл.        10,4 бала

10. Ратушнюк Леся           5 кл.        10,3 бала

11. Кузьмович Інна           7 кл.        10,3 бала

12. Лукашишина Юлія      7 кл.        10,3 бала.

      




 Вперше в історії школи та Новоград-Волинського району  

учениця 10 класу Остапчук Олександра

            (вчитель Лагодинська Л.А) стала переможцем ІІІ

            (обласного) туру Всеукраїнської олімпіади з світової літератури та

російської мови.

Вітаємо!!! Молодець!!! Так тримати!!!




Вітаємо 
переможців ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад

Остапчук Олександру, 10 клас - російська мова,світова література

(вчитель Лагодинська Л. А.)

 

 

Пашковську Ірину, 11 клас - російська мова, світова література

(вчитель Лагодинська Л. А.)

Тимощук Крістіну, 9 клас - трудове навчання   

(вчитель Шакура Ю. Л.)

Валінкевич Вероніку, 11 клас - трудове навчання  

 

(вчитель Шакура Ю. Л.)

 Мазуркевич Дар’ю, 8 клас  -  російська мова, світова література,ІІ місце

(вчитель Пашківська Л. О.)

Пашковську Ірину, 11 клас –історія України, всесвітня історія, ІІ місце

(вчитель Лагодинський В. Б.)

Ковальчук Олену, 11 клас – хімія, ІІ міс

 

(вчитель Сайко Л.О.)

Бугайчука Івана, 11 клас – географія, ІІІ місце

(вчитель Макашева О. Г.) математика, ІІІ місце 

 

(вчитель Шах Н. С).

Мамчуровську Валентину,  11 клас – хімія, ІІІ місце

(вчитель Сайко Л. О.)

 

Процепова Максима, 10 клас – правознавство, ІІІ місце 

 

(вчитель Лагодинський В. Б.)

 

 Так тримати! Молодці!

 

 

Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz