Чижівський ліцей
Вівторок, 03.10.2023, 03:53
Меню сайту

Годинник

Чижівська ОТГ

Корисні сайти

!

Вхід на сайт

Погода

Календар

Архів записів

!

    Початкова школа в с. Чижівка була заснована в 1914 році. У 1920 році школа складалася з одного дерев'яного корпусу: 4 класи, фізкабінет, учительська, кабінет директора, мала бібліотека, майстерня, великий просторий коридор, який служить і актовим залом, і спортзалом, і їдальнею на великому перерві (причому учні самі клали гроші, вибрали їжу і все було чесно). Директором школи була Семенова Берта Львівна, вчитель історії, житла в Новограді - Волинському, квартирувала в школі в кімнаті поряд з кабінетом директора.

    У 1963 році директором школи став Павлюк Григорій Федорович. Він очолив будівництво другого корпусу школи, добудував силами вчителів, техпрацівників і учнів старших класів 4 кімнати і довгий коридор.

    У 1964 році директором школи став Олександр Соломонович Кіпніс, випускник Київського університету ім. Т.Г. Шевченка, учасник бойових дій у Керчі. Пожвавось військово-патріотичне виховання учнів, були створені піонерські класи - загони, які розшукували імена героїв - визволителів нашого села від німецько-фашистських загарбників.

    У 60-х років після закінчення школи директора школи Кіпніса Олександра Соломоновича під приводом ремонту почалося будівництво 3-го корпусу школи силами вчителів, технічних працівників та учнів - це 7 класних кімнат (в тому числі спортзал і хімікабінет та ін.)

   У 1970 році директором школи було призначено Гончарук Іріну Василівну .

     З 2 січня 1981 року по 2021 р. директором школи працював Лагодинський Володимир Богданович.

   з 1 вересня 2021 року по сьогоднійшній день директором школи є Оголь Володимир Валерійович.

   24 жовтня 1997 року було створено нову школу на 376 учнівських місць.

Copyright MyCorp © 2023
Хостинг від uCoz