Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Понеділок, 01.03.2021, 09:43
Меню сайту

Годинник

Чижівська ОТГ

Корисні сайти

!

Вхід на сайт

Погода

Календар

Архів записів

!

    Початкова школа в с. Чижівка була заснована в 1914 році.  В 1920 році школа складалася з одного дерев'яного корпусу: 4 класи, фізкабінет,  учительська, кабінет директора, мала бібліотека, майстерня, великий просторий коридор, який служив і актовим залом, і спортзалом, і їдальнею на великій перерві (причому учні самі клали гроші, брали їжу і все було чесно). Директором школи була Семенова  Берта Львівна, вчитель історії, жила в Новограді - Волинському, квартирувала в школі в кімнаті поряд з кабінетом директора.

    В 1963 році директором школи став Павлюк Григорій Федорович. Він очолив будівництво другого корпусу школи, добудував силами вчителів,  техпрацівників і учнів старших класів  4  кімнати і довгий коридор.

    В 1964 році директором  школи став Олександр Соломонович Кіпніс, випускник Київського університету ім. Т.Г. Шевченка, учасник бойових дій в Керчі. Пожвавилось військово-патріотичне виховання учнів, були створені піонерські класи - загони, які розшукували імена героїв - визволителів нашого села від німецькофашистських загарбників.

    В кінці 60-х років під керівництвом директора школи Кіпніса Олександра Соломоновича під приводом ремонту почалось будівництво 3-го корпусу школи силами вчителів, техпрацівників і учнів - це 7 класних кімнат (в тому числі спортзал і хімкабінет і ін.)

   В 1970 році директором школи було призначено Гончарук Ірину Василівну.

     З 2 січня 1981 року по даний час школу очолює Лагодинський Володимир Богданович.

   24 жовтня 1997 року було побудовано нове приміщення школи на 376 учнівських місць.

Copyright MyCorp © 2021
Хостинг від uCoz